Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Культура
Медицина
Освiта
 


Культура    Новини напряму 

25 Жовтня 2015 21:48

Фонд «Україна 3000» утринадцяте вручив відзнаку «За внесок у розвиток українського кіномистецтва»

Відзнаку «За внесок у розвиток українського кіномистецтва»–2015 отримав Культурний центр «Кінотеатр «Київ». Кіномани добре знають і цінують його за те, що це один з небагатьох в столиці майданчиків, де можна регулярно дивитися українське кіно в усьому його різноманітті – ретроспективне та артхаусне, молодіжне й олдскульне, оцифровані стрічки першої половини ХХ століття і допрем’єрні покази робіт сучасних вітчизняних кіномитців. Щонайменше 10 років кінотеатр «Київ» є центральним майданчиком КМКФ «Молодість».  »»

26 Жовтня 2014 13:11

Відзнаку «За внесок у розвиток українського кіномистецтва» отримав проект «Вавилон’13»

Проект «Вавилон’13» утворили близько 30 українських кінематографістів – режисери, продюсери, сценаристи, оператори, – аби задокументувати події Революції гідності і становлення громадянського суспільства в Україні.  »»

15 Вересня 2014 15:45

На Форумі видавців у Львові презентовано диск «Мій Шевченко», виданий за підтримки Фонду «Україна 3000»

13 вересня 2014 року заступник Голови Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» взяв участь в авторській зустрічі з Народним артистом України, актором Національного театру імені Марії Заньковецької Святославом Максимчуком.  »»

12 Вересня 2014 12:48

Володарями оновленої відзнаки «Україна унікальна» стали два видавництва

Вже традиційно Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» бере активну участь у заходах Форуму видавців у Львові. Програма Фонду, як правило, включає в себе презентацію чергової книги, виданої за його підтримки, та вручення нагороди «Україна унікальна» під час церемонії нагородження конкурсу «Найкраща книга Форуму видавців».  »»

12 Вересня 2014 11:32

На Форумі видавців у Львові представлена п’ята книга серії «Третє тисячоліття: українська поезія»

Якщо попередні видання серії презентували доробок визнаних майстрів українського слова – Леоніда Талалая, Ігоря Римарука, Анатолія Кичинського, Василя Герасим’юка, то нова книжка – це поезії молодої чернівецької поетеси Інги Кейван. Авторка – лауреат першого Літературного конкурсу ім. В.Коваля (2002), поетеса, літературний критик, літературознавець, кандидат філологічних наук, викладач Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Видана у рамках серії збірка віршів «Тінь базальту. Тіло базальту» поєднала у собі три поетичні книги письменниці.  »»

20 Червня 2014 19:12

Катерина Ющенко нагородила переможців IX Всеукраїнської акції «Музейна подія року – 2013»

«Для музеїв зараз направду непростий час, – сказала, звертаючись до присутніх, пані Катерина Ющенко. – Сьогодні країна змушена вибиратися з боргової ями, тому, на жаль, видатки на культуру якийсь час будуть обмеженими. Але разом з цим це буде час пошуку нових можливостей і партнерів, нестандартних рішень, налагодження міжнародних контактів».  »»

16 Червня 2014 15:28

У Києві нагородять переможців акції «Музейна подія року»

За звання кращої музейної події 2013 року змагаються близько 30 проектів різного формату та масштабу з усіх куточків України. Переможець обирається шляхом широкого рейтингового голосування експертів з усієї країни (близько 100 осіб): музейників, журналістів, громадських діячів, краєзнавців, науковців та ін.  »»

14 Квітня 2014 12:07

Катерина Ющенко презентувала збірку поезій Василя Герасим’юка, видану за підтримки Фонду «Україна 3000»

Серія «Третє тисячоліття: українська поезія» заснована у 2011 році. У серії публікуються поезії, написані після 2000 року, упорядники намагаються обирати авторів, твори яких майже не видавалися. У попередні роки в серії вийшли поетичні збірки «Безпритульна течія» Леоніда Талалая (2011) і «Божественний вітер» Ігоря Римарука (2012), «Небажаний свідок» Анатолія Кичинського (2013).  »»

11 Квітня 2014 12:12

12 квітня – презентація нового видання з серії «Третє тисячоліття: українська поезія»

Серія «Третє тисячоліття: українська поезія» презентує твори відомих українських авторів, написані після 2000 року. У попередні роки побачили світ збірки «Безпритульна течія» Леоніда Талалая, «Божественний вітер» Ігоря Римарука та «Небажаний свідок» Анатолія Кичинського.  »»

28 Березня 2014 15:50

Стартує дев’ята «Музейна подія року»

Мета акції – стимулювання музейних колективів до якнайширшої презентації своїх проектів та впровадження інноваційних підходів у роботі із громадськістю, а також привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій у вітчизняній музейній галузі.  »»

13 Лютого 2014 12:42

У межах проекту «ProMuseum» стартувала виставка соціально-молодіжного плакату «Шевченко FOREVER»

Проект є першим, який створений учасницею семінару «Створення та промоція якісного музейного продукту: практичний досвід та навики тренера» в межах проекту «ProMuseum», що реалізується ГО «Український центр розвитку музейної справи» завдяки дворічній підтримці від Open Society Institute, Міжнародного фонду «Відродження» та МБФ «Україна 3000».  »»

19 Жовтня 2013 21:53

Відзнаку «За внесок у розвиток українського кіномистецтва»-2013 отримала Наталія Сумська

«Я щиро вдячна за відзнаку і за оплески, – сказала, приймаючи нагороду, Наталія Сумська. – Хоча вона ніби символізує перехід в іншу вікову категорію, символічно, що вона вручається саме під час фестивалю «Молодість». Я люблю молодих, душею з молодими і мрію зніматися у молодих».  »»

13 Вересня 2013 14:40

Нагороду «Україна унікальна» отримала монографія «Українські народні головні убори»

У монографії «Українські народні головні убори», що вийшла у 2013 році, вперше розглянуто процес розвитку головних уборів та зачісок, що побутували на території України з найдавніших часів до початку XX століття. Висвітлюються всі види і форми головних уборів різних соціальних груп населення, загальні риси та регіональні відмінності. Показано роль атрибутів, символів, знаків у головних уборах, особливо обрядових. Видання адресоване історикам, етнологам, мистецтвознавцям, художникам, викладачам та студентам – усім, хто цікавиться питаннями традиційної культури українського народу.  »»

12 Вересня 2013 17:36

Видання серії «Третє тисячоліття: українська поезія» представлені на Форумі видавців у Львові

Фонд «Україна 3000» представляє свої видання на Форумі, починаючи з 2007 року. Саме у Львові відбулися презентації багатьох книжок з тематики Голодомору та комуністичних репресій, серед яких – «Рафаель Лемкін: Радянський геноцид в Україні». Минулого року відвідувачі Форуму першими взяли в руки книжку серії «Третє тисячоліття: українська поезія» – «Божественний вітер» Ігоря Римарука.  »»

07 Червня 2013 22:01

«Створення та промоція музейного продукту: практичний досвід та навики тренера» – нова освітня програма для музейних працівників

Відкрила освітню програму «ProMuseum'у» лекція Людмили Савченко – директора Літературного музею ім. Горького у Самарі на тему «Літературний музей у сучасному контексті» у Національному художньому музеї України.  »»

07 Червня 2013 10:48

Оголошено переможців акції «Музейна подія року – 2012»

Цього року за звання найкращої музейної події року змагалися 38 заходів різного формату та масштабу з усіх куточків нашої країни. В їх оцінюванні взяли участь близько 80 експертів, серед яких – журналісти, музейні працівники, громадські діячі, профільні чиновники, науковці тощо. Призовий фонд акції – 20 тисяч гривень. Традиційно грошовими преміями відзначаються володарі першого, другого і третього місць. Також вручаються спеціальні відзнаки оргкомітету.  »»

30 Травня 2013 12:07

5 червня – нагородження переможців VIІІ Всеукраїнської акції «Музейна подія року – 2012»

Перед початком церемонії, о 13:00, відбудеться лекція для музейних працівників у рамках проекту «ProMuseum», яку проведе Людмила Савченко, директор Самарського літературного музею імені М. Горького (Російська Федерація). Лекторка розповість про літературні музеї в Росії та світі, їхнє завдання сьогодні, сучасні методи роботи з аудиторією, продукти, які літературні музеї можуть запропонувати.  »»

29 Березня 2013 14:28

Музейні працівники запрошуються до участі в семінарській програмі «Створення та промоція музейного продукту: практичний досвід та навики тренера»

Семінарська програма має на меті підготовку кваліфікованих фахівців, що стануть активними та впливовими учасниками мережі і зможуть поширювати свої знання серед музейної спільноти як експерти-тренери. Передбачається, що кандидати мають достатньо мотивації та ентузіазму, що знайдуть час та можливість поділитися з іншими тим, чому навчилися самі.  »»

28 Лютого 2013 12:48

VII Всеукраїнська акція «Музейна подія року – 2012»

Головна мета Акції – стимулювання музейних колективів до якнайширшої презентації своїх проектів та впровадження інноваційних підходів у роботі із громадськістю, а також привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій у вітчизняній музейній галузі.  »»

06 Лютого 2013 16:08

Український центр розвитку музейної справи розпочинає новий дворічний проект ProMuseum

Проектом передбачається, що освітня програма, а також програми малих грантів та маркетингових досліджень будуть відбуватися на конкурсній основі, враховуючи, що охочих може бути більше, ніж можливостей проекту. Конкурси будуть оголошуватися публічно, починаючи з кінця лютого 2013 року. Всі інші програми в межах проекту – зокрема лекторій – передбачено для широкого кола слухачів і читачів, зацікавлених у музейній та довколамузейній тематиці.  »»

 Наступна
14 Січня 2019
Відбулася вечеря з Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Епіфанієм
»»

27 Серпня 2018
Четвертий рік поспіль діти з України відвідали Францію за сприяння громадського руху Secours Populaires Français
Вже четвертий рік поспіль діти з України мають змогу долучитися до цього проекту за сприяння громадського руху Secours Populaires Français. Дитячі табори «Village Copain du Monde» розташовані у 15 містах Франції приймають щорічно від 30 до 300 дітей з різних куточків світу. »»

29 Грудня 2017
З Новим роком та Різдвом Христовим!

5 Вересня 2017
Вітаємо з Міжнародним днем благодійності!

10 Липня 2017
У межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень

21 Червня 2017
Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO

ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Конкурс на закупівлю медичного обладнання

 
© 2001-2016
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005
Матеріали сайту дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

Про Фонд | Керівництво | Програми і проекти | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Звіти

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл