Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Культура
Медицина
Освiта
 


Культура   Новини напряму   « »

14 Грудня 2005 16:56


             

Програма підтримки народних традицій

Народні традиції, обряди, мистецтво, промисли і ремесла є одним з чинників, які допомагають людям усвідомити свою приналежність до певного культурного, ментального середовища. Безперервний поступ буття народу України ґрунтується на збереженні тих, тільки йому властивих рис, які вирізняють його з культурного загалу європейської цивілізації. Саме тому надзвичайно важливо зберегти, продовжити ті унікальні ростки народної творчості, які живлять душу нації з давніх-давен.

З цією метою Фонд «Україна 3000» започаткував кілька проектів з підтримки народних традицій.

Зокрема було організовано виставку традиційного народного одягу та сучасних колекцій, створених на його основі. «Коло. Україна в моді», яка проходила у Національному художньому музеї України (м. Київ) –  перший захід свого роду. Формат виявився актуальним, свідченням чого стало проведення подібних акцій іншими мистецькими організаціями і музеями.

З 2004 року Фонд виступає співорганізатором Міжнародного етнофестивалю «Країна мрій», ідея проведення якого належить лідеру групи «Воплі Відоплясова» Олегу Скрипці.

Це музичне фольклорне дійство у вигляді народного гуляння – ярмарку з вечірніми головними подіями на основній сцені «Співочого поля» (м. Київ) – концертними виступами запрошених колективів. Денна програма включає в себе живі виступи автентичних та фольклорних ансамблів. Дитяча програма заходу – інтерактивна, включає в себе найрізноманітнішу творчу діяльність для дітей: ліплення з глини, малювання, аплікації, розучування різних народних танців, дитячих пісень, гра на музичних інструментах тощо.

Ярмарок-майстерня: майстри зі своїми облаштунками (ковалі, різьба по дереву, плетіння з лози, вишивання, ткацтво, виготовлення старовинних музичних інструментів і т. д.), котрі, працюючи в реальному часі над своїми творіннями, дали б уяву для спостерігачів, як народжується неповторний витвір людського розуму та фантазії. Поруч проходить продаж виготовлених виробів цих майстрів, художників та ремісників.

Фестиваль «Країна мрій», за оцінками експертів, є однією з найяскравіших культурних подій року в Україні.


Версія для друку

             


Інші проекти
Підтримка книговидавництва та бібліотечної справи в Україні
Фонд «Україна 3000» регулярно поповнює книжкові фондів бібліотек, навчальних та медичних закладів України, а також сприяє розвитку видавничої галузі. З 2005 по 2010 рік Фонд розповсюдив понад 100 тисяч україномовних книжок. »»

Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця
Цей музичний форум, заснований на честь одного з найвидатніших піаністів ХХ століття, вже понад 10 років є однією з центральних подій культурного життя України і добре відомий у світі. »»

Відзнака «За розвиток національного кіномистецтва»
У 2003 році Фонд започаткував спеціальну нагороду «За розвиток національного кіномистецтва», яка щорічно вручатиметься під час Міжнародного кінофестивалю «Молодість» найвидатнішим акторам, режисерам, що зробили значний внесок у розвиток українського кіномистецтва. Ця відзнака є символом вдячності суспільства цим людям і стимулом для їх молодших колег. »»

Програма «Розвиток музейної справи»
В Україні діє понад 4 тисячі музеїв різного статусу і спеціалізації. За кількістю і якістю музейних колекцій наша країна потенційно є однією з найпотужніших музейних держав Європи і може стати центром світового культурного туризму. »»

Програма підтримки народних традицій
Народні традиції, обряди, мистецтво, промисли і ремесла є одним з чинників, які допомагають людям усвідомити свою приналежність до певного культурного, ментального середовища. »»

Благодійна програма «Уроки історії»
Ця програма покликана максимально донести правду про найбільші трагедії українського народу до суспільства, створити умови для визнання цих трагедій світовою громадськістю та реалізувати різноманітні проекти, які сприятимуть формуванню фундаментальної науково-дослідної бази задля вивчення трагічних сторінок історії нашої країни. »»


  ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Конкурс на закупівлю медичного обладнання

 
© 2001-2016
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005
Матеріали сайту дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

Про Фонд | Керівництво | Програми і проекти | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Звіти

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл