Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Вчора
Сьогоднi
Завтра
 


Завтра    Новини напряму   « »

26 Квітня 2006 11:04

Пані Катерина Ющенко взяла участь у Міжнародному гуманітарному форумі «Відродження, оновлення та розвиток людини»



Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко взяла участь у Міжнародному гуманітарному форумі «Відродження, оновлення та розвиток людини», присвяченому  20-м роковинам аварії на ЧАЕС. Захід відбувся у Києві, 25 квітня, у приміщенні Національної філармонії за ініціативи Фонду «Україна 3000» та Фонду розвитку та допомоги дітям Чорнобиля.

У своїй вітальній промові пані Катерина Ющенко подякувала всім, хто відгукнувся на запрошення взяти участь у форумі. Вона також зазначила, що досвід пережитої біди змушує міжнародну спільноту зосередитися на глибинному питанні – темі розвитку людства та суспільства, посиленні відповідальності перед майбутнім. К.Ющенко запропонувала започаткувати постійний діалог з питань спільного майбутнього в умовах зростання ризиків техногенного характеру, зокрема поговорити про ті уроки катастроф, які вже є усвідомленими та ті, які залишилися поза увагою світової спільноти.

З доповіддю на Форумі також виступила пані Марія Качинська, дружина Президента Польщі. У своїй промові вона зазначила, що Чорнобильська катастрофа була значною мірою наслідком тоталітарного режиму, який панував у СРСР. «Сьогодні тоталітаризм майже в усіх країнах переможений, але це не означає, що не існує інших проблем, пов’язаних з тероризмом, катастрофами, війнами», – сказала перша леді Польщі. Вона підтримала ідею започаткування постійного діалогу, який допоміг би знайти способи захистити природу та людей від подібних катаклізмів.

Після виступів К. Ющенко та М. Качинської відбулося пленарне засідання на тему «Катастрофи як глобальна проблема і спільна відповідальність». Головними доповідачами були Коїчиро Мацуура, Генеральний директор ЮНЕСКО, Хуан Мануель Суарез де Торо Риверо, Президент  Міжнародної  федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, Паоло Коельо, письменник, Фабріціо  Саккомані, Віце-президент ЄБРР, Ене Ергма, Віце-президент парламенту Естонії, Тан Веньшен, заступник Голови Всекитайського фонду ім. Цінлін,  Джон Гербст, Посол США, Джеремі Хартлі, Представник ЮНІСЕФ в Україні, Хіроші Накаджима, Почесний Генеральний директор ВООЗ, Зенон Матківський, Президент і засновник Фонду допомоги і розвитку дітям Чорнобиля, Ольга Коваленко, керівник проекту «Розвиток людини: погляд у майбутнє» Фонду «Україна 3000».

Після засідання учасники Форуму працювали по трьох секціях, які з різних точок зору розглянули загальну картину катастроф, динаміку та перспективи відновлення і подальшого розвитку людини та довкілля:

        Секція 1: Реальність: Уроки катастроф, набутий досвід, усвідомлені закономірності та тенденції.

        Секція 2: Перспективи (з досвіду пережитих катастроф): відновлення і розвиток у майбутньому.

        Секція 3: Загальне бачення: еволюція, катастрофи, людина і майбутнє.

На заключному пленарному засіданні було винесено на розгляд проект резолюції, предметом якої стало знаходження механізмів та спільного шляху формування майбутнього. 


Довідка. Метою Форуму «Відродження, оновлення і розвиток людини», проведеного у переддень 20-х роковин Чорнобильської катастрофи,  було  запровадження постійного діалогу  з питань розвитку людини у майбутньому. На думку учасників заходу, цей діалог має розпочатися однією з найболючіших для людства тем – запобігання катастрофам природного та  антропогенного характеру. Результати діалогу допоможуть  сформувати цілісне бачення загальної проблеми  катастроф, знайти шляхи системного вирішення пов’язаних з ними гуманітарних проблем.

Серед партнерів, що долучилися до організації Форуму – Міжнародна організація «Жіноча громада», Інститут філософії Академії наук України, Національна комісія у справах ЮНЕСКО, Благодійний фонд «Товариство «Приятелі дітей», Асоціація «Лікарі Чорнобиля», проект ПРООН «Створення безпечного середовища для молоді».


Версія для друку


1 Грудня 2008
Пані Катерина Ющенко нагороджена медаллю Ордена Святого Лазаря Єрусалимського
Пані Катерина Ющенко удостоєна високої нагороди за значний внесок у розвиток гуманітарної сфери в Україні. Медаль вручили представники Ордена Святого Лазаря Єрусалимського в Північній Америці. »»

1 Грудня 2008
Катерина Ющенко відвідала в Піттсбурзі Українську церкву Івана Хрестителя
Разом із парафіянами церкви пані Катерина взяла участь в Архієрейській літургії. Після завершення літургії Катерина Ющенко відвідала Культурний центр «Рідна школа», розташований у приміщенні церкви, а також маленький етнографічний музей, створений зусиллями української громади Піттсбурга та викладачів школи. »»

1 Грудня 2008
Пані Катерина Ющенко побувала в «Українській кімнаті» Піттсбурзького університету

1 Грудня 2008
Катерина Ющенко оглянула Медичний центр Піттсбурзького університету

28 Листопада 2008
Катерина Ющенко відкрила виставку «Стародавня Україна: загадки Трипільської культури» в Королівському музеї Онтаріо

28 Листопада 2008
Катерина Ющенко відвідала Законодавчу Асамблею провінції Онтаріо

Національний молодіжний конкурс «Я – громадянин України»

Третій Всеукраїнський конкурс «Новітній інтелект України»

Другий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Третій конкурс для журналістів на краще висвітлення теми «Голодомор 1932-33 років в Україні» у ЗМІ

Конкурс на створення об’єктів для Парку сучасного мистецтва на території Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

 
© 2001-2008
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005

Про Фонд | Структура | Напрями діяльності | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Публікації | Звіти | Діючі конкурси і програми

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл