 |

26 Серпня 2009 09:50
Катерина Ющенко відвідає місце будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»
27 серпня 2009 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко відвідає місце будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього».
Захід відбудеться на території клінічної лікарні «Феофанія», початок о 12:00. У ньому також візьмуть участь:
- Ігор Тарасюк, Керівник Державного управління справами;
- Василь Лазоришинець, заступник міністра охорони здоров’я України;
- Анатолій Голубченко, перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації;
- Андрій Нікончук, заступник генерального директора корпорації «Альтіс-Холдинг»;
- Віра Павлюк, Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього»;
- Олександр Максимчук, Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».
Акредитація за телефоном: 8 (050) 201-63-61. Контактна особа – Катерина Зоркіна. Прохання акредитуватися до 18:00 26 серпня 2009 року.
Просимо представників ЗМІ прибути на місце події 27 серпня об 11:30.
Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері і дитини, «Дитяча лікарня майбутнього» створюється як медичний заклад IV-го, найвищого рівня акредитації. Тут отримуватимуть допомогу важкохворі діти, хвороби яких сьогодні неможливо лікувати в Україні. Проект створення лікарні став найбільшим благодійним проектом в історії України.
Для будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини рішенням Київради від 19 лютого 2009 року виділено земельну ділянку в Голосіївському районі Києва. Інженерну підготовку земельної ділянки проводить корпорація «Альтіс-Холдинг».
Версія для друку
|
 |
|
| |
1 Лютого 2012
Відбулося розкриття пропозицій конкурсу на закупівлю медичного обладнання для виходжування недоношених немовлят
На конкурс представлено п’ять пропозицій – від ТОВ «ІнтерМед», ТОВ «МК КСЕНКО», ТОВ «ІС-Медікал», ТОВ «Торгово-промислова компанія «Н.З.Техно» і ТОВ «Медмаркетинг груп». Всі пропозиції визнано такими, що відповідають конкурсним умовам, і допущено до участі в конкурсі.
»»
|
|
30 Січня 2012
Завершилася реєстрація робіт, поданих на VI Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»
Всього на конкурс надійшло 1 052 роботи. Лідером за кількістю поданих робіт, як і минулого року, стала Волинська область – 139 робіт. До п’ятірки лідерів також увійшли: Дніпропетровська (73), Київська (67), Полтавська (64) та Хмельницька (62) області.
»»
|
|
30 Січня 2012
Конкурсний комітет відкритого конкурсу на закупівлю медичного обладнання повідомляє про час і місце розкриття пропозицій
|
|
25 Січня 2012
Представники Фонду «Україна 3000» взяли участь у майстер-класі зі створення статей в українській Вікіпедії
|
|
19 Січня 2012
УВАГА! ЗМІНЕНО УМОВИ КОНКУРСУ НА ЗАКУПІВЛЮ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ!
|
|
17 Січня 2012
«Пишемо про благодійність»: до кінця конкурсу залишається два тижні!
|



|