Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Культура
Медицина
Освiта
 


Медицина    Новини напряму 

06 Червня 2016 19:55

Фонд «Україна 3000» проводить у Львові Всеукраїнську конференцію «Актуальні проблеми дитячих хвороб» пам’яті Богдана Маланяка

На конференції будуть розглянуті питання сучасного стану педіатричної служби в Україні презентовані доповіді щодо діагностики та лікування дітей із вродженими вадами розвитку, рідкісними захворюваннями тощо.  »»

18 Лютого 2016 20:18

Наркозно-дихальний апарат, переданий Фондом «Україна 3000» і компанією «МакДональдз» Інституту Амосова, дозволяє робити операції на серці недоношеним дітям

«Справжніми легенями» називають фахівці-анестезіологи Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова Національної академії медичних наук України наркозно-дихальний апарат, що віднедавна працює в одній з операційних. Апарат виробництва компанії Drager, медичне обладнання якої славиться своєю надійністю, створений за новітнім словом техніки і дозволяє робити найскладніші операції на серці навіть недоношеним дітям вагою 1,5 кілограми. Він здатен повністю контролювати життєво важливі функції дитини і бути при цьому чутливим до найменших змін у диханні та контролювати глибину наркозу.  »»

29 Грудня 2015 12:34

Оголошено результати додаткового конкурсу на закупівлю медичного обладнання для відділення дитячої кардіохірургії Інституту імені Амосова

Конкурсний комітет додаткового конкурсу на закупівлю медичного обладнання для операційного блоку відділення дитячої кардіохірургії Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної Академії Медичних наук України, що відбувається у рамках співпраці Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» і компанії ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» за благодійною програмою «Долонька Щастя», оголошує результати конкурсу.  »»

28 Грудня 2015 21:26

Оголошення результатів конкурсу на закупівлю обладнання для дитячого відділення Інституту Амосова переноситься

23 Грудня 2015 12:07

Дві компанії беруть участь у додатковому конкурсі на закупівлю обладнання для дитячого відділення Інституту Амосова

Конкурсний комітет прийняв рішення опрацювати надані пропозиції спільно з незалежними експертами, після чого визначити переможця. Наступне засідання Конкурсного комітету, під час якого планується оголосити результати конкурсу, відбудеться не пізніше 28 грудня 2015 року.  »»

22 Грудня 2015 21:38

Відбулося розкриття пропозицій, поданих на додатковий конкурс на закупівлю медичного обладнання для відділення дитячої кардіохірургії Інституту імені Амосова

На конкурс надійшло три пропозиції – від ТОВ «Мед Ексім», ТОВ «Ксенко» і ТОВ «МК «Кардіо». Пропозиції перших двох компаній визнані такими, що відповідають конкурсним умовам; щодо пропозиції ТОВ «МК «Кардіо» Конкурсний комітет прийняв рішення запросити уточнення, яке компанія має подати протягом доби.  »»

15 Грудня 2015 12:11

Фонд «Україна 3000» оголошує додатковий конкурс на закупівлю медичного обладнання для Інституту Амосова

15 грудня 2015 року Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує старт відкритого конкурсу на закупівлю медичного обладнання – бронхоскопу, аспіраторів та/або датчиків для виміру кров’яного тиску інвазивним методом – для операційного блоку відділення дитячої кардіохірургії Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної Академії медичних наук України. Конкурс відбувається у рамках співпраці Фонду «Україна 3000» і компанії ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» за щорічною благодійною програмою «Долонька Щастя».  »»

11 Грудня 2015 08:54

«Дитяча лікарня майбутнього»: Центр NOVO приймає на безкоштовне діагностичне обстеження дітей з усієї України

Заснований Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього» Медично-діагностичний центр NOVO, що з 2014 році працює на базі Львівської міської комунальної дитячої клінічної лікарні, реалізує низку благодійних програм, серед яких – безкоштовне обстеження дітей з родин загиблих на Майдані або в зоні АТО.  »»

09 Грудня 2015 10:28

Відкрите звернення Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» з приводу недопущення фонду до участі у Національному рейтингу благодійників 2015

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» ніколи не приховував свою діяльність, публічно звітуючи і про свої досягнення, і про невдачі. Всі взяті на себе обов’язки фонд виконував і виконує чітко, прозоро, законно. Підкреслюємо: проблеми зі створенням Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини виникли не з вини і не через дії фонду, а цілком і повністю лежать на сумлінні держави, яка не виконала більшість своїх зобов’язань.  »»

29 Листопада 2015 13:40

Катерина Ющенко та Андрій Садовий відвідали Медичний центр NOVO

Від імені Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» Катерина Ющенко передала в безоплатне користування Львівській міській комунальній дитячій клінічній лікарні ультразвуковий діагностичний сканер ACCUVIX V10 LV. Вона вручила відповідний сертифікат головному лікареві ЛМКДКЛ Дмитру Квіту.  »»

19 Листопада 2015 19:54

Оголошено результати конкурсу на закупівлю медичного обладнання для відділення дитячої кардіохірургії Інституту імені Амосова

Конкурсний комітет конкурсу на закупівлю медичного обладнання для операційного блоку відділення дитячої кардіохірургії Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної Академії Медичних наук України, що відбувається у рамках співпраці Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» і компанії ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» за благодійною програмою «Долонька Щастя», оголошує результати конкурсу.  »»

12 Листопада 2015 18:37

Дві компанії допущені до участі у конкурсі на закупівлю медичного обладнання для відділення дитячої кардіохірургії Інституту імені Амосова

Конкурсний комітет прийняв рішення опрацювати надані пропозиції спільно з незалежними експертами, після чого визначити переможця. Наступне засідання Конкурсного комітету, під час якого планується оголосити результати конкурсу, відбудеться не пізніше 20 листопада 2015 року.  »»

09 Листопада 2015 17:11

Медичний центр NOVO святкує перший рік своєї роботи

Торік 28 жовтня у Львові розпочав роботу Медичний центр NOVO на території дитячої клінічної лікарні на вул. Пилипа Орлика, 4. Це надсучасний діагностичний заклад, який надає свої послуги на обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні – нема.  »»

28 Жовтня 2015 14:13

Фонд «Україна 3000» і компанія «Сенте-Лаб» передали у лабораторний комплекс ІПАГ комплект розхідників

Як відомо, розхідники і посуд – одна з найбільш актуальних потреб медичних лабораторій. Керівники компанії «Сенте-Лаб» – засновник Володимир Казаров та виконавчий директор Людмила Юдіна – передали фахівцям лабораторного комплексу три ящики необхідного у щоденній роботі приладдя, яке включає в себе предмети як одноразового, так і багаторазового використання.  »»

28 Жовтня 2015 14:02

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» і Міжнародний жіночий клуб Києва передали ІПАГу біохімічний аналізатор

Вже кілька місяців у лабораторному комплексі Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України успішно працює сучасне медичне обладнання – автоматичний біохімічний аналізатор. Його встановлення стало можливим завдяки допомозі Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та Міжнародного жіночого клубу Києва.  »»

23 Жовтня 2015 15:41

Фонд «Україна 3000» оголошує відкритий конкурс на закупівлю медичного обладнання

23 жовтня 2015 року Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує про початок конкурсу на закупівлю медичного обладнання – наркозно-дихального апарату з модулем газоаналізу (експертного класу) та операційного гемодинамічного монітору пацієнта (експертного класу) – для операційного блоку відділення дитячої кардіохірургії Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної Академії Медичних наук України.  »»

08 Вересня 2015 15:10

Фонд «Україна 3000» і компанія «Сенте-Лаб» передали лабораторні комплектуючі Інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» та його партнери продовжують допомагати Національному інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. 8 вересня 2015 року за посередництва Фонду інститут отримав комплект лабораторних комплектуючих від компанії «Сенте-Лаб».  »»

22 Травня 2015 19:18

Благодійники передали інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова кардіомобіль для транспортування дітей з вадами серця

Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова отримав щедрий подарунок від благодійників – автомобіль швидкої кардіологічної допомоги з унікальним обладнанням для транспортування дітей з пороками серця. Кардіомобіль закуплено на кошти, зібрані у рамках благодійної програми «День Щастя в МакДональдз», що проходила у листопаді 2014 року. Оператором благодійних коштів за цією програмою протягом багатьох років виступає Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000».  »»

21 Травня 2015 16:02

Дитяче відділення Національного інституту раку отримало від Словаччини 15 тисяч євро допомоги

Відділення дитячої онкології Національного інституту раку є учасником програми «Від лікарні до лікарні» Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», і саме за активного сприяння Фонду ця щедра пожертва стала можливою. Фонд «Україна 3000» плідно співпрацює з Посольством Словацької Республіки в Україні. Серед найбільших партнерських доброчинних заходів – тренінги для українських медиків від лікарів НАТО та допомога Київському міському центру дитячої нейрохірургії.  »»

22 Грудня 2014 16:23

Оголошено результати конкурсу на закупівлю спеціалізованого автомобіля швидкої кардіологічної допомоги для дітей із вадами серця

Було вирішено провести закупівлю спеціалізованого автомобіля швидкої кардіологічної допомоги у ТОВ «ДІАТЕХ-УКРАЇНА». Найближчим часом з переможцем конкурсу буде укладено відповідний договір.  »»

 Наступна
14 Січня 2019
Відбулася вечеря з Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Епіфанієм
»»

27 Серпня 2018
Четвертий рік поспіль діти з України відвідали Францію за сприяння громадського руху Secours Populaires Français
Вже четвертий рік поспіль діти з України мають змогу долучитися до цього проекту за сприяння громадського руху Secours Populaires Français. Дитячі табори «Village Copain du Monde» розташовані у 15 містах Франції приймають щорічно від 30 до 300 дітей з різних куточків світу. »»

29 Грудня 2017
З Новим роком та Різдвом Христовим!

5 Вересня 2017
Вітаємо з Міжнародним днем благодійності!

10 Липня 2017
У межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень

21 Червня 2017
Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO

ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Конкурс на закупівлю медичного обладнання

 
© 2001-2016
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005
Матеріали сайту дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

Про Фонд | Керівництво | Програми і проекти | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Звіти

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл