Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Культура
Медицина
Освiта
 


Медицина   Новини напряму   « 

07 Липня 2010 14:25


             

Проект «Мрії здійснюються»

Проект «Мрії здійснюються» започаткований у 2008 році. Учасниками проекту є заклади Києва, де лікуються діти з онкологічними захворюваннями – Центр дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку УДСЛ «ОХМАТДИТ» і дитяче відділення ДУ «Національний інститут раку».

Фонд «Україна 3000» розповсюджує серед маленьких пацієнтів цих закладів невеличкі анкети-листи до Святого Миколая, в яких вони можуть написати свої бажання. Співробітники Фонду опрацьовують ці анкети і презентують дітям подарунки, про які вони мріяли, або влаштовують зустрічі з відомими людьми.

З 2008 року близько 100 онкохворих дітей отримали подарунки. Організовано зустрічі дітей з Віктором та Катериною Ющенками, Володимиром Кличком, Василем Вірастюком, Машею Єфросініною, Миколою Катеринчуком, Віктором Бронюком, учасниками проекту «Фабрика зірок», Володимиром Мунтяном, Кузьмою Скрябіним, артистами студії «95 квартал», Владом Ямою, Тіною Кароль тощо.


Версія для друку

             


Інші проекти
Проект «Мрії здійснюються»
Учасниками проекту є заклади Києва, де лікуються діти з онкологічними захворюваннями. Фонд «Україна 3000» розповсюджує серед маленьких пацієнтів цих закладів невеличкі анкети-листи до Святого Миколая, в яких вони можуть написати свої бажання. Співробітники Фонду опрацьовують ці анкети і презентують дітям подарунки, про які вони мріяли, або влаштовують зустрічі з відомими людьми. »»

Проект «Арт-терапія»
Проект передбачає розробку методики впровадження арт-терапії у дитячих лікарнях, організацію та проведення заходів з підготовки арт-терапевтів для роботи у дитячих лікарнях – учасницях програми «Від лікарні до лікарні», надання допомоги у створенні та організації роботи арт-терапевтичних груп. »»

Проект «Дитяча лікарня майбутнього»
Для надання допомоги дітям, які сьогодні вимушені стояти у черзі на лікування за кордоном або потребують складних хірургічних втручань, планується створити Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері та дитини – «Дитячу лікарню майбутнього». Вона має стати сучасним дитячим закладом європейського рівня, де у лікувальному процесі будуть задіяні високі технології, найкращі спеціалісти та інтелектуальні ресурси медичної галузі. »»

Програма «Радість дитинства – вільні рухи»
Фонд «Україна 3000» та компанія «ТНК-ВР Коммерс», розуміючи актуальність і важливість цих проблем, усвідомлюючи необхідність поліпшення медичного та соціально-педагогічного обслуговування та зміни ставлення суспільства до дітей з особливими потребами, розпочали Програму «Радість дитинства – вільні рухи» для дітей України, які страждають на органічні ураження центральної нервової системи. »»

Програма «Від лікарні до лікарні»
Метою програми «Від лікарні до лікарні» є сприяння підвищенню ефективності та якості медичного обслуговування, покращенню здоров’я населення України через добровільне залучення фінансових, технологічних та інтелектуальних ресурсів вітчизняних та іноземних благодійників. »»


  

 
© 2001-2016
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005
Матеріали сайту дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

Про Фонд | Керівництво | Програми і проекти | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Звіти

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл