Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Культура
Медицина
Освiта
 


Медицина   Новини напряму   « »

09 Жовтня 2006 15:00


             

Проект «Дитяча лікарня майбутнього»

Сьогодні в Україні існують патології, вилікувати які вітчизняна медицина не може. В країні немає закладів, де б здійснювалася трансплантація кісткового мозку від неродинного донора; немає змоги проводити деякі види операцій з пластичної хірургії, онкологічної нейрохірургії, реконструктивної ортопедії (щелепно-лицевої у тому числі), операції на магістральних та периферійних судинах; не здійснюється відповідно до сучасних вимог перинатальна діагностика імунологічних, спадкових, генетично-ендокринних захворювань; існують певні проблеми з проведенням трансплантації нирок дітям тощо.

Для надання допомоги дітям, які сьогодні вимушені стояти у черзі на лікування за кордоном або потребують складних хірургічних втручань, планується створити Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері та дитини – «Дитячу лікарню майбутнього».

Капсулу в фундамент цієї лікарні було закладено 16 березня 2006 року на території клінічної лікарні «Феофанія» в Києві. Того ж дня Фонд «Україна 3000» уклав перші угоди щодо її фінансування – Протокол про наміри та попередню угоду з АТ «Трансбанк», який вже направив на будівництво лікарні перший транш у сумі 1 млн. грн., а також угоду з компанією «Генезіз Євразія Корпорейшн» (США), яка бере на себе зобов’язання щодо фінансування діяльності закладу.

«Дитяча лікарня майбутнього в Києві» має стати сучасним дитячим закладом європейського рівня, де у лікувальному процесі будуть задіяні високі технології, найкращі спеціалісти та інтелектуальні ресурси медичної галузі.

В новому медичному закладі буде надаватися адекватна медична допомога дітям з усієї країни. Малюки, в яких діагностовано важкі патології – пухлини, онкогематологічні захворювання, складні соматичні та хірургічні випадки, перинатальні ураження – отримають найкраще лікування. Також передбачено надання медичної допомоги вагітним та породіллям, зокрема, відкриття відділення патології вагітних, передчасних пологів, допоміжних репродуктивних технологій, медико-генетичний центр тощо.

Планується, що лікарня матиме 250 ліжок:

  • відділ онкологічних та онкогематологічних захворювань (онкогематологія з трансплантацією кісткового мозку, онкологія) – 110 ліжок;
  • відділ загальної педіатрії (неврологія, ендокринологія, інтенсивна терапія) – 45 ліжок;
  • відділ дитячої хірургії (нейрохірургія, хірургія новонароджених, ЛОР, загальна хірургія) – 35 ліжок;
  • перинатальний відділ (патологія новонароджених, реанімація новонароджених, патологія вагітних, пологові палати) – 60 ліжок.

На підтримку проекту «Дитяча лікарня майбутнього» Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» проводить промо-тур по всім обласним центрам України. Акція стартувала 29 вересня 2006 року у Львові. Метою промо-туру є представлення проекту майбутньої лікарні та збір коштів на її створення та будівництво. Планується, що «Дитяча лікарня майбутнього» буде збудована на кошти вітчизняних та іноземних благодійників. Орієнтовна вартість цього проекту 600 мільйонів гривень. Це найбільший благодійний проект в історії України.

Проект створення та будівництва лікарні підтримали телевізійні канали – «ICTV», «1+1», «Інтер», «НТН», «Новий», «К1», «Тоніс», «СТБ», «НТКУ», музичний канал «М1» та канал «24». 30 жовтня 2006 року відбулася прес-конференція за участю керівників цих телеканалів та Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерини Ющенко, на якій відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю у рамках проекту «Дитяча лікарня майбутнього». 1 листопада 2006 року на цих телевізійних каналах стартував телемарафон на підтримку проекту зі створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього».

Проект підтримали всі мобільні оператори України. З 1 жовтня 2006 року абоненти «UMC», «Київстар», «Golden Telecom», «Life:)», «Beeline» можуть зробити благодійний внесок – відправивши SMS на номер 353 або зателефонувавши за цим номером, ви перекажете 5 гривень на рахунок «Дитячої лікарні майбутнього».

Створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини («Дитячої лікарні майбутнього») передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 №722 та пунктом 17 Універсалу національної єдності.


Версія для друку

             


Інші проекти
Проект «Мрії здійснюються»
Учасниками проекту є заклади Києва, де лікуються діти з онкологічними захворюваннями. Фонд «Україна 3000» розповсюджує серед маленьких пацієнтів цих закладів невеличкі анкети-листи до Святого Миколая, в яких вони можуть написати свої бажання. Співробітники Фонду опрацьовують ці анкети і презентують дітям подарунки, про які вони мріяли, або влаштовують зустрічі з відомими людьми. »»

Проект «Арт-терапія»
Проект передбачає розробку методики впровадження арт-терапії у дитячих лікарнях, організацію та проведення заходів з підготовки арт-терапевтів для роботи у дитячих лікарнях – учасницях програми «Від лікарні до лікарні», надання допомоги у створенні та організації роботи арт-терапевтичних груп. »»

Проект «Дитяча лікарня майбутнього»
Для надання допомоги дітям, які сьогодні вимушені стояти у черзі на лікування за кордоном або потребують складних хірургічних втручань, планується створити Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері та дитини – «Дитячу лікарню майбутнього». Вона має стати сучасним дитячим закладом європейського рівня, де у лікувальному процесі будуть задіяні високі технології, найкращі спеціалісти та інтелектуальні ресурси медичної галузі. »»

Програма «Радість дитинства – вільні рухи»
Фонд «Україна 3000» та компанія «ТНК-ВР Коммерс», розуміючи актуальність і важливість цих проблем, усвідомлюючи необхідність поліпшення медичного та соціально-педагогічного обслуговування та зміни ставлення суспільства до дітей з особливими потребами, розпочали Програму «Радість дитинства – вільні рухи» для дітей України, які страждають на органічні ураження центральної нервової системи. »»

Програма «Від лікарні до лікарні»
Метою програми «Від лікарні до лікарні» є сприяння підвищенню ефективності та якості медичного обслуговування, покращенню здоров’я населення України через добровільне залучення фінансових, технологічних та інтелектуальних ресурсів вітчизняних та іноземних благодійників. »»


  

 
© 2001-2016
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005
Матеріали сайту дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

Про Фонд | Керівництво | Програми і проекти | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Звіти

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл