Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Культура
Медицина
Освiта
 


Медицина   Новини напряму   « »

22 Червня 2006 15:26


             

Програма «Радість дитинства – вільні рухи»

На сьогодні у медичній галузі України залишається досить багато невирішених проблем. Прикро визнавати, але проблема реабілітації та лікування дітей-інвалідів з наслідками органічного ураження нервової системи, ставлення суспільства до проблем дітей-інвалідів стоїть особливо гостро. Адже сьогодні в нашій країні, за даними МОЗ, живе понад 18 000 дітей з діагнозом ДЦП (дитячий церебральний параліч). У розвинутих країнах світу по відношенню до таких людей давно не використовується термін «інваліди». Їх називають «діти з особливими потребами», а держава та громада роблять усе необхідне для того, аби максимально інтегрувати їх до повноцінного суспільного життя та задовольнити їхні особливі потреби у якісному медичному обслуговуванні та доступі до освіти та дозвілля.

Фонд «Україна 3000» та компанія «ТНК-ВР Коммерс», розуміючи актуальність і важливість цих проблем, усвідомлюючи необхідність поліпшення медичного та соціально-педагогічного обслуговування та зміни ставлення суспільства до дітей з особливими потребами, розпочали Програму «Радість дитинства – вільні рухи» для дітей України, які мають наслідки органічного ураження нервової системи. Ми переконані, що наш професіоналізм, узгодженість дій, а також принципи прозорості та відкритості, які ми поділяємо, принесуть користь в першу чергу дітям України з особливими потребами, а отже і всій українській громаді.

Програма «Радість дитинства – вільні рухи» – спільний проект МБФ «Україна 3000» та ТОВ «ТНК-ВР Коммерс» – започаткована наприкінці 2005 року та розрахована на 4 роки.

Головні завдання Програми:

  • сприяти наданню якісних реабілітаційних послуг дітям з малозабезпечених сімей, які мають діагноз ДЦП;
  • допомагати українським реабілітаційним центрам усіх категорій мати вищий рівень технічного оснащення, а також впроваджувати сучасні світові стандарти діагностики, надання медичних, реабілітаційних та соціально-педагогічних послуг;
  • надавати батькам дітей з особливими потребами інформацію щодо методик лікування та реабілітації, інформацію про заклади реабілітації, консультування з юридичних та соціальних питань тощо;
  • впливати на зміну громадської думки щодо проблем дітей з особливими потребами та їхньої інтеграції у суспільство.

Задля успішної реалізації поставлених завдань, Програма «Радість дитинства – вільні рухи» співпрацює з бюджетними та позабюджетними установами, що надають реабілітаційні послуги дітям, які страждають на органічні ураження ЦНС, зі школами-інтернатами для дітей з порушеннями роботи опорно-рухового апарату, а також з благодійними та громадськими організаціями.

Проекти Програми:

Відправка дітей на лікування до Міжнародної клініки відновного лікування

Проведення конкурсів грантів

Журнал «Радість дитинства – вільні рухи»

Сайт Програми

Впровадження соціальної рекламної кампанії

Проведення конкурсу дитячої творчості

 

Ми вважаємо, що вирішення нагальних суспільних проблем, особливо у сфері дитинства та материнства, повинно бути справою не тільки держави. Впроваджуючи цю програму, Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» та компанія «ТНК-ВР Коммерс» показують дієвий приклад того, як спільними зусиллями бізнесу та благодійних організацій можна змінити на краще життя дітей України, а отже, її майбутнє.


Версія для друку

             


Інші проекти
Проект «Мрії здійснюються»
Учасниками проекту є заклади Києва, де лікуються діти з онкологічними захворюваннями. Фонд «Україна 3000» розповсюджує серед маленьких пацієнтів цих закладів невеличкі анкети-листи до Святого Миколая, в яких вони можуть написати свої бажання. Співробітники Фонду опрацьовують ці анкети і презентують дітям подарунки, про які вони мріяли, або влаштовують зустрічі з відомими людьми. »»

Проект «Арт-терапія»
Проект передбачає розробку методики впровадження арт-терапії у дитячих лікарнях, організацію та проведення заходів з підготовки арт-терапевтів для роботи у дитячих лікарнях – учасницях програми «Від лікарні до лікарні», надання допомоги у створенні та організації роботи арт-терапевтичних груп. »»

Проект «Дитяча лікарня майбутнього»
Для надання допомоги дітям, які сьогодні вимушені стояти у черзі на лікування за кордоном або потребують складних хірургічних втручань, планується створити Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері та дитини – «Дитячу лікарню майбутнього». Вона має стати сучасним дитячим закладом європейського рівня, де у лікувальному процесі будуть задіяні високі технології, найкращі спеціалісти та інтелектуальні ресурси медичної галузі. »»

Програма «Радість дитинства – вільні рухи»
Фонд «Україна 3000» та компанія «ТНК-ВР Коммерс», розуміючи актуальність і важливість цих проблем, усвідомлюючи необхідність поліпшення медичного та соціально-педагогічного обслуговування та зміни ставлення суспільства до дітей з особливими потребами, розпочали Програму «Радість дитинства – вільні рухи» для дітей України, які страждають на органічні ураження центральної нервової системи. »»

Програма «Від лікарні до лікарні»
Метою програми «Від лікарні до лікарні» є сприяння підвищенню ефективності та якості медичного обслуговування, покращенню здоров’я населення України через добровільне залучення фінансових, технологічних та інтелектуальних ресурсів вітчизняних та іноземних благодійників. »»


  

 
© 2001-2016
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005
Матеріали сайту дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

Про Фонд | Керівництво | Програми і проекти | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Звіти

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл