Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Культура
Медицина
Освiта
 


Промови  

Виступ пані Катерини Ющенко під час академічній конференції «Довіра. Відповідальність. Філантропія»

Наше визначення благодійності та волонтерства з часом обов’язково зміниться. Ми нарешті залишимо позаду негативну спадщину радянського минулого та повернемося до нашого європейського коріння. Наші громадяни почнуть розуміти, що добрі справи, допомога сусідам та праця заради громади духовно збагачує і йде на користь їм, їхнім родинам та суспільству. І що це принесе їм більше моральне задоволення, ніж вони собі уявляють.  »»

Виступ Катерини Ющенко під час презентації виставки «Репресована духовність»

Я вважаю, що було б дуже доречно всім нам об’єднатися і спільними зусиллями створити музей української духовності, її трагічної історії та незламного духу. Створення такого музею може стати об’єднавчою ідеєю для українських християн усіх конфесій. Стати важливим кроком до створення Єдиної Помісної Української Церкви.  »»

Виступ Катерини Ющенко під час засідання «Про минуле заради майбутнього: історична правда про радянську добу» в рамках 2-го Екуменічного Соціального Тижня

Тема, яку ви порушили, була і залишається гострою та актуальною. Мені дуже близький запропонований вами погляд – «Про минуле заради майбутнього». Це свідчить про те, що ви не просто вкотре повертаєтеся до «білих плям» та трагічних сторінок української історії, а розумієте, наскільки важливо для майбутнього нашої країни знання про минуле.  »»

Виступ пані Катерини Ющенко під час церемонії нагородження дипломами і медалями Праведників народів світу

Ми – українці та євреї – століттями жили разом, боролися разом, разом досягали успіхів, разом втрачали та плакали. І разом відбудовували нашу країну, піднімали її з руїн. Це були часи любові та випробувань. І це були часи справжнього героїзму.  »»

Звернення Катерини Ющенко до учасників конференції «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті. Українська діаспора у світовій цивілізації»

Я сподіваюсь, що ця конференція дасть вам можливість обговорити ці численні питання, стимулювати великі організації до розробки та впровадження ефективних масштабних програм, що окремі люди та малі організації знайдуть своє місце в розбудові України. Україні – як державі, але, що найважливіше, її людям – потрібна ваша участь.  »»

Виступ пані Катерини Ющенко під час пленарного засідання Академічної конференції «Український кооперативний рух»

Коли ми допомагаємо голодним, спраглим, самотнім, убогим та ув’язненим, коли ми демонструємо співчуття – ми служимо Господу, ми наближаємо себе до його присутності. Орендна плата за наше місце на Землі – це наша допомога іншим. Як сказав один видатний бізнесмен та філантроп: «Людина, яка живе тільки для себе, зрештою пожинатиме лише нещастя – егоїзм руйнує, доброзичливість облагороджує».  »»

Виступ пані Катерини Ющенко під час поминальної служби по Леву Добрянські

І сьогодні я не перестаю дивуватися тому, як змінився світ протягом цього короткого часу нашого життя. І тому, що Доктор Лев Добрянські знав про це багато, багато років тому.  »»

Виступ пані Катерини Ющенко на відкритті виставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» у Женеві

Україна пережила трагедію світового масштабу. «Пізнайте правду, і правда визволить вас», – говориться у Святому Письмі. Ми прагнемо, щоб наші знання допомогли людству уникнути подібних трагедій в майбутньому. Ми хочемо щоб Голодомор ніколи не повторився ніде і ні в якій формі.  »»

Сучасна українська жінка: проблеми, успіхи, можливості

Виступ пані Катерини Ющенко на Міжнародному саміті жінок і дівчат-лідерів «Vital Voices».  »»

Виступ пані Катерини Ющенко на інформаційному заході для дипломатичного корпусу з тематики Голодомору 1932-33 років

75 років тому на нашій землі сталася жахлива трагедія. Мільйони українців були знищені голодом, який був навмисно організований комуністичним сталінським режимом.  »»

Виступ декана Шанхайського університету іноземних мов професора Гуан Тхіу на відкритті спеціальності «Українська мова та література» у Шанхайському університеті міжнародних відносин

Зовсім скоро декілька викладачів збираються стажуватися в Україні. Тому ми можемо сказати, що наш інтерес до української мови та культури має довгу історію. Сьогодні відкриття факультету української мови є зерном, яке ми кидаємо у добре підготовлений грунт, і щиро переконані, що врожай буде багатим.  »»

Виступ пані Катерини Ющенко на XVII Економічному Форумі у Криниці, Польща

В усьому світі як великі транснаціональні компанії, так і невеликі місцеві бізнеси переосмислюють свою взаємодію з суспільством, громадою, в якій вони працюють. Вони формулюють нові стратегії, що дозволили б їм краще реагувати на потреби споживачів, партнерів, суспільства та довкілля.  »»

Виступ Катерини Ющенко на науковій конференції «Виховання майбутнього: цінності, цілі і технології»

«В сучасному світі знання перетворилися на найважливіший економічний ресурс, а розвинуті країни світу прогресують за рахунок інтелектуального капіталу та трансферу технологій. Це робить освіту сферою стратегічного пріоритету розвитку держави. Разом ми зробимо все можливе для того, щоб наші діти виростали у світі, в якому є всі можливості для повноцінного розвитку особистості».  »»

Привітання Голови Наглядової Ради Фонду «Україна 3000» Катерини Ющенко з нагоди Дня пам’яток історії та культури України та Міжнародного дня пам’яток і визначних місць

«Хочу щиро подякувати вам за величезну роботу по вивченню, захисту і популяризації культурної спадщини народу України. Це надзвичайно важлива для країни місія, яку ви з честю виконуєте».  »»

Виступ Голови Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерини Ющенко на церемонії «Гордість країни»

«Мені хотілося б, щоб доля Наталки, її ставлення до життя, її живий розум, її бажання бути частиною суспільства, стали прикладом для багатьох тих, хто втратив надію та зневірився, хто сьогодні ізольований від світу та від людей».  »»

Виступ пані Катерини Ющенко під час церемонії нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України»

Україна має сьогодні всі передумови, аби увійти до кола країн-лідерів у сфері інноваційних рішень. Адже наша країна має надзвичайно багатий інтелектуальний та технологічний потенціал. І я горда тим, що частина цього потенціалу розкрилася під час нашого конкурсу.  »»

Виступ пані Катерини Ющенко під час презентації проекту «Козацька слава – маленьким читачам»

Я дякую всім, хто своєю невтомною працею та вірою у книгу передає цей дорогоцінний вантаж знань, зібраний нашими предками, майбутнім поколінням українців.  »»

Виступ Голови Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександра Максимчука під час концерту «Різдвяні фантазії»

Хочемо ще раз подякувати всім, хто не ділить дітей України на чужих та своїх. Всім, хто поділяє наше розуміння спільної відповідальності за вирішення нагальних суспільних проблем, особливо у сфері дитячої медицини. Всім, хто поділяє наше переконання у тому, що порятунок важкохворих дітей України є відповідальністю, перш за все, української громади.  »»

Виступ пані Катерини Ющенко під час урочистої церемонії нагородження переможців конкурсу плакатів «Голодомор 1932-33 рр. – геноцид українського народу»

«Я закликаю вас, нашу молодь, починати більше робити. Я закликаю всіх включатися в цю тему, бо вона є важливою. Ми повинні зрозуміти, що ми загубили не тільки тих людей, які померли у далекі тридцяті роки, – ми загубили тисячі душ, що не народилися, а вони могли б стати великими людьми. І наскільки більшою й сильнішою була б наша країна, наша нація, якби ці люди народилися».  »»

Виступ Катерини Ющенко на прес-конференції, присвяченій підписанню Меморандуму про співпрацю між Фондом «Україна 3000» та провідними українськими телеканалами

«Сьогодні Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», який я очолюю, разом з партнерами – провідними українськими телеканалами – підписує Меморандум про співпрацю. Всі разом ми погодилися виконати одну надзвичайно важливу суспільну місію – творення кращого майбутнього для дітей України».  »»

 Наступна
14 Січня 2019 15:19
Відбулася вечеря з Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Епіфанієм
»»

27 Серпня 2018 12:47
Четвертий рік поспіль діти з України відвідали Францію за сприяння громадського руху Secours Populaires Français
Вже четвертий рік поспіль діти з України мають змогу долучитися до цього проекту за сприяння громадського руху Secours Populaires Français. Дитячі табори «Village Copain du Monde» розташовані у 15 містах Франції приймають щорічно від 30 до 300 дітей з різних куточків світу. »»

29 Грудня 2017 14:17
З Новим роком та Різдвом Христовим!

5 Вересня 2017 12:20
Вітаємо з Міжнародним днем благодійності!

10 Липня 2017 17:29
У межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень

21 Червня 2017 18:36
Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO

12 Травня 2017 15:26
589 обстежень проведено Медично-діагностичним центром NOVO

30 Грудня 2016 13:31
Щиро вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

21 Грудня 2016 15:21
МБФ "Україна 3000" привітав дітей зі святом Миколая

23 Листопада 2016 12:11
Привітання Катерини Ющенко із 20-річчям БФ «Товариство «Приятелі дітей»


  ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Конкурс на закупівлю медичного обладнання

 
© 2001-2016
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005
Матеріали сайту дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

Про Фонд | Керівництво | Програми і проекти | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Звіти

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл