Україна3000
 
 

02 Листопада 2010 18:26

Стартувала спільна благодійна акція Фонду «Україна 3000» і компанії «МакДональдз Юкрейн» – «День Щастя»1 листопада 2010 року стартувала традиційна спільна благодійна акція Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» і компанії «МакДональдз Юкрейн» – «День Щастя». Мета акції – зібрати кошти та придбати медичне обладнання, яке буде передано 22 дитячим лікарням по всій Україні.

Благодійна акція «День Щастя в «МакДональдз» триватиме з 1 по 30 листопада 2010 року в усіх 68 закладах МакДональдз в Україні. Під час акції відвідувачі ресторанів можуть зробити особистий внесок у добру справу допомоги дітям – придбати символічні сердечко або брелок, а 7 листопада – картоплю фрі. Крім того, цього року спеціально для акції «День Щастя» компанія відомих українських співаків, радіо- та телеведучих озвучила колекцію українських, російських та англійських казок, створивши ексклюзивний казковий аудіодиск.

Кошти, зібрані протягом акції, будуть спрямовані на придбання обладнання для діагностики та лікування органів дихання – спірографів, нібулайзерів та пікфлуометрів. Обладнання буде безкоштовно передано 22 дитячим лікарням у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Кременчуці, Кривому Розі, Луганську, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Севастополі, Сімферополі, Сумах, Харкові, Черкасах, Чернігові та Ялті.

Традиційно до акції приєднаються відомі спортсмени, музиканти та громадські діячі, які 7 листопада відвідають «МакДональдз» на Хрещатику та візьмуть особисту участь у продажу символічних сердець, брелоків та дисків з аудіо-казками.

Після завершення акції буде оприлюднений обсяг коштів, зібраних в результаті проведення «Дня Щастя».

Міжнародна благодійна акція «McHappy Day» проводиться корпорацією McDonald’s починаючи з 2002 року у понад 100 країнах світу. Мета акції – збір коштів на реалізацію благодійних проектів, пов’язаних із захистом здоров’я дітей та покращенням умов їхнього життя в усьому світі. У 2002–2009 роках від реалізації в Україні благодійного проекту «День Щастя в «МакДональдз» зібрано понад 5 мільйонів гривень, які спрямовано на допомогу 40 дитячим закладам у 29 містах України.

З 2005 року благодійна акція компанії «МакДональдз» проходить у партнерстві з Фондом «Україна 3000». Значний позитивний досвід Фонду в сфері реалізації благодійних проектів допомагає обирати медичні заклади, які найбільш потребують допомоги, і зробити цю допомогу якомога ефективнішою. Завдяки грошам, зібраним під час акції 2005 року, було реконструйовано комплекс сімейних кімнат у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. 2006 року реалізована благодійна акція «Здорове серце дитини», на кошти від якої було придбано кардіологічне обладнання для 18 дитячих лікарень України. 2007 року було вирішено закупити обладнання для надання невідкладної медичної допомоги і дитячі електровідсмоктувачі для 30 лікарень в усіх областях України. 2008 року 29 дитячим лікарням України передано обладнання для реанімації новонароджених. 2009 року 22 лікарні отримали дефібрилятори та комплекти електродів до них.