Україна3000
 
 

22 Березня 2007 17:25

Підписано договір між Благодійним фондом «Дитяча Лікарня майбутнього» та Державним управлінням справами22 березня 2007 року в приміщенні Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» відбулося засідання робочої групи зі створення та будівництва Дитячої лікарні майбутнього.

У заході взяли участь Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, керівник Державного управління справами Ігор Тарасюк, заступник начальника відділу охорони здоров’я матерів і дітей МОЗ України Валентина Педан, Голова Наглядової ради Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Андрій Мирошніченко, Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» пані Віра Павлюк, Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, посадовці ДУС, представники Фонду «Україна 3000», фахівці з питань містобудування та архітектури.

У ході засідання відбулося урочисте підписання Договору між Благодійним фондом «Дитяча Лікарня майбутнього» та Державним управлінням справами про співпрацю у будівництві та оснащенні Дитячої лікарні майбутнього. В підписанні Договору взяли участь Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк та керівник Державного управління справами Ігор Тарасюк.

Пані Катерина Ющенко, звертаючись до присутніх, зазначила: «Підписуючи цей договір, ми чітко розмежовуємо сфери відповідальності Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» та Державного управління справами. Згідно з цією угодою, Державне управління справами здійснює процес будівництва. Фонд «Дитяча Лікарня майбутнього» відповідає за проектування лікарні, затверджує її медичне завдання, оснащує лікарню та навчає фахівців, які будуть у ній працювати». Також Катерина Ющенко висловила подяку всім, хто долучився до проекту створення та будівництва Дитячої лікарні майбутнього.

У ході засідання також була здійснена передача Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Медичного завдання на проектування Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (Дитячої лікарні майбутнього). Розробка та погодження Медичного завдання є основою Медичної програми лікарні, а також підставою для початку передпроектних робіт та подальшого проектування Дитячої лікарні майбутнього.

Ця подія стала початком наступного важливого етапу створення Дитячої лікарні майбутнього. Договір є прикладом визначення механізму взаємодії та розмежування функцій між державними органами та Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього» у процесі створення лікарні. Підписання договору та затвердження медичного завдання дає можливість продовжити передпроектні роботи, здійснювати проектування та розпочати будівництво Дитячої лікарні майбутнього.

Згідно з медичним завданням, у складі Дитячої лікарні майбутнього передбачено:

  • стаціонар на 250 ліжок;
  • консультативно-діагностичний відділ (здійснюються фахові консультації та швидкий доступ до широкого переліку лабораторно-діагностичних досліджень, включаючи різні педіатричні субспеціальності), консультаційний відділ, лабораторний комплекс, відділ функціональної діагностики);
  • радіологічний комплекс (радіодіагностичний відділ, радіолікувальний відділ);
  • приймальне відділення;
  • пансіонат на 50 місць для тимчасового перебування матерів і дітей, які приїхали із віддалених районів та (або) для перебування матері, дитина якої отримує хіміотерапевтичне лікування тощо), а також для медичних фахівців, запрошених для проведення операцій;
  • господарчий комплекс із автономним генератором, майстерні, матеріальні склади, пральня, центральне стерилізаційне відділення, киснева станція, аптечний пункт та приміщення  для зберігання і видачі готових лікарських засобів, кухня (харчоблок);
  • паркова зона з ігровими майданчиками;
  • зона паркування автомобілів відвідувачів та персоналу;
  • зона заїзду автомобілів швидкої допомоги та реанімобілів.