Україна3000
 
 

23 Лютого 2007 19:11

Відбулося розкриття конкурсних пропозицій на закупівлю інфузоматів та ін’єктоматів



23 лютого 2007 року в приміщенні Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» відбулося розкриття конкурсних пропозицій на закупівлю інфузоматів та ін’єктоматів. Конкурс було оголошено 6 лютого 2007 року.

У заході взяли участь члени конкурсного комітету Фонду «Україна 3000», уповноважені представники учасників конкурсу та запрошені гості (спостерігачі). До складу конкурсного комітету увійшли Максимчук О. В. (Голова конкурсного комітету), Замлинський Р. Т., Павлюк В. П., Камянчук О. В., Голованчук І .О. (секретар конкурсного комітету). На розкриття конкурсних пропозицій були запрошені представники партнерів Фонду «Україна 3000» – ГО «Клуб успішних людей» (Попов М. В.) та «УніКредит» Банку (Любченко С.).

Всього на конкурс поступило три пропозиції – від ТОВ «УкрТелеМед», ДП «АстраМед» та ПП «DIQ».

У всіх учасників конкурсу склад конкурсних пропозицій відповідав конкурсній документації.

Протоколом розкриття конкурсних пропозицій на закупівлю інфузоматів та ін’єктоматів було затверджено допустити до участі у конкурсі наступних учасників: ТОВ «УкрТелеМед», ДП «АстраМед», ПП «DIQ».

Закупівля інфузоматів та ін’єктоматів для Центру Дитячої онкогематології та Трансплантації кісткового мозку ОХМАТДИТ стала можливою завдяки проведенню спільної акції Міжнародного благодійного Фонду «Україна 3000» та ГО «Клуб успішних людей» «Україна рятує своїх дітей».

Частина інфузоматів та ін’єктоматів буде придбана за гроші, зібрані під час Віденського балу, який відбувся в Національній опері України 1 грудня 2006 року. Благодійний бал був проведений «УніКредит» Банком з метою збору коштів у рамках благодійної програми, спрямованої на придбання обладнання для лікарні ОХМАТДИТ.

Результати конкурсу будуть оголошені до 1 березня 2007 року.