Україна3000
 
 

09 Листопада 2006 16:08

Фонд «Україна 3000» представив у Вінниці проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»9 листопада 2006 року Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» представив у Вінниці проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». У презентаційній прес-конференції, яка відбулася у приміщенні Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, взяли участь Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, Почесний президент АКБ «Трансбанк» Володимир Костерін та ведучий телеканалу «Студія 1+1» Юрій Макаров.

Виступаючи перед присутніми, Олександр Максимчук зазначив, що проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього», який є найбільшим благодійним проектом в історії України, – це приклад того, як реалізується девіз Фонду «Україна 3000» – «Роби добро та залучай до цього інших». «Ми сподіваємося, що до цього проекту долучиться вся українська громада», – сказав пан Максимчук, додавши, що створення такої лікарні дасть можливість врятувати тих дітей, які сьогодні не можуть отримати належного лікування в Україні. Олександр Максимчук підкреслив, що Фонд «Україна 3000» пропонує способи, якими кожен громадянин нашої держави може долучитися до створення кращого майбутнього для українських дітей.

Володимир Костерін розповів, що «Трансбанк» долучився до проекту зі створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього» на першому етапі. «Цей проект може дійсно об’єднати людей різних інтересів у благородній справі допомоги дітям», – наголосив він. Володимир Костерін підкреслив, що «Трансбанк» бачить у Фонді «Україна 3000» надійного партнера.

Юрій Макаров акцентував, що проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього» здійснюється професійною командою і викликає довіру у партнерів, і це повертає українському суспільству віру у благодійність. «Наш канал долучився до цього проекту, оскільки його успішна реалізація залежить від надійних партнерів, а також потребує належної інформаційної підтримки», – підкреслив Юрій Макаров, додавши, що дуже важливо, аби про «Дитячу лікарню майбутнього» знав кожен українець.

Після закінчення прес-конференції її учасники провели зустріч з представниками ділових та медичних кіл Вінниччини. Крім того, відбулося друге засідання Опікунської ради при Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні.

Заходи відбулися у рамках великого промо-туру обласними центрами України, метою якого є презентація проекту майбутньої лікарні та збір коштів на її створення та будівництво. Промо-тур розпочався 29 вересня 2006 року у Львові. Презентаційні заходи вже відбулися у Сумах, Тернополі, Івано-Франківську, Полтаві, Донецьку, Черкасах, Кіровограді, Чернігові, Запоріжжі та Дніпропетровську.

Створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини («Дитячої лікарні майбутнього») передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 року №722 та пунктом №17 Універсалу національної єдності.