Україна3000
 
 

27 Жовтня 2006 20:28

У Чернігові представлено проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»27 жовтня 2006 року в приміщенні Чернігівської обласної дитячої лікарні відбулася презентація проекту створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». У презентаційній прес-конференції взяли участь Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, почесний президент АКБ «Трансбанк», член Наглядової ради Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Володимир Костерін, народний депутат України Лілія Григорович.

Олександр Максимчук представив проект створення та будівництва майбутньої лікарні. Він повідомив, що для збору коштів на її будівництво в Україні створено окремий благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього», а найближчим часом такі фонди буде зареєстровано в Америці та Європі. Також Олександр Максимчук розповів про широкомасштабну медійну підтримку, до якої долучилися національні телевізійні канали, та про акцію мобільних операторів України.

Володимир Костерін у своєму виступі розповів про співпрацю АКБ «Трансбанк» і Фонду «Україна 3000» у рамках реалізації проекту зі створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». «Саме цей проект може дійсно об’єднати людей різних інтересів у благородній справі допомоги дітям», – наголосив він. Володимир Костерін підкреслив, що «Трансбанк» бачить у Фонді «Україна 3000» надійного партнера і висловив сподівання, що до проекту долучиться багато представників бізнесових організацій.

Народний депутат України Лілія Григорович підкреслила важливість цього проекту і зазначила, що незважаючи на те, що охорона материнства та дитинства є державним пріоритетом, держава потребує допомоги від благодійників та усієї громади заради успішного вирішення проблем сфери охорони здоров’я. «Цей проект дає адекватну відповідь на медичні, гуманітарні й громадські потреби сьогодення. Створення такої лікарні допоможе не лише вилікувати багатьох українських дітей, але й ініціювати прорив у сучасній українській медицині», – наголосила вона.

Після закінчення прес-конференції її учасники провели зустріч з представниками ділових кіл Чернігівщини.

Заходи відбулися у рамках великого промо-туру обласними центрами України, метою якого є презентація проекту майбутньої лікарні та збір коштів на її створення та будівництво. Промо-тур розпочався 29 вересня 2006 року у Львові. Презентаційні заходи вже відбулися у Сумах, Тернополі, Івано-Франківську, Полтаві, Донецьку, Черкасах і Кіровограді.

Створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини («Дитячої лікарні майбутнього») передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 №722 та пунктом №17 Універсалу національної єдності.