Україна3000
 
 

Привітання Катерини Ющенко із 20-річчям БФ «Товариство «Приятелі дітей»

23 Листопада 2016 12:11


 

У понеділок, 21 листопада, відбулось святкування 20-річчя Благодійного фонду «Товариство «Приятелі дітей».
20 років благодійний фонд «Приятелі дітей» підтримує дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, загалом дітей, що потребують підтримки.

Катерина Ющенко, голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», також долучилась до привітань із таким чудовим ювілеєм.


«Дорогі друзі, працівники, засновники Благодійного фонду «Товариство «Приятелі Дітей»!
 
Більше 20 років минуло від нашої першої зустрічі із Мариною Крисою, Русланою Вжесневською та їхньою командою. Це сталось, коли ми із жінками дипломатів з Міжнародного жіночого клубу їздили по дитячих будинках Сумської області.
 
Це був незабутній досвід. Я пам’ятаю відчуття розпачу від побаченого, очі дітей, які з надією дивилися на кожну з нас. Радість від того, що стільки людей в Україні та поза її межами прийняли рішення зробити системні зміни у житті українських дітей-сиріт. А ще впевненість, що з кожним днем нас стає більше, а дітей-сиріт – менше.
 
Я пригадую перші банкети по збору коштів у Національному банку України, численні маршрути, тони гуманітарної допомоги, стипендіальні програми, історії успіху дітей, свята і подарунки, спілкування з людьми, які вирішили присвятити цій справі своє життя.
 
Багато змінилося з тих часів, і змінилося на краще. Завдяки таким людям, як  Руслана, Марина, Інга  піклування про дітей-сиріт стало частиною державної політики. Хочу також з гордістю зазначити, що під час президентства мого чоловіка, Віктора Ющенка, це було пріоритетною політикою.

Сьогодні ми всі переживаємо важкі часи. Але не забуваймо, що багато дітей-сиріт, особливо з тих будинків, які опинилися у зоні бойових дій та на окупованих територіях, стали першими заручниками і жертвами війни. Не забуваймо про ці жахливі порушення прав дітей, нечувані для цивілізованої країни.
 
Дорогі працівники «Товариства «Приятелі дітей», дякую Вам за вашу багаторічну працю і відданість захисту прав дітей-сиріт! Дякую, що не втомлюєтесь! Дякую, що не втрачаєте надію на краще майбутнє!
 
Я сподіваюсь на те, що людяність і доброта ніколи на полишать наші душі і серця.  Я бажаю вам розуміння, підтримки, натхнення і багато сил для нових справ.»


З повагою, Катерина Ющенко