Україна3000
 
 

Відкритий конкурс на закупівлю спірографів та небулайзерів

Конкурсні умови

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує відкритий конкурс на закупівлю медичного обладнання для лікування та діагностики органів дихання у дітей, а саме: спірографів та небулайзерів. Конкурс відбувається у рамках спільної акції Фонду «Україна 3000» і компанії «МакДональдз Юкрейн».

Обладнання буде безкоштовно передано 22 дитячим лікарням України – у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Кременчуці, Кривому Розі, Луганську, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Севастополі, Сімферополі, Сумах, Харкові, Черкасах, Чернігові та Ялті.

До участі в конкурсі запрошуються фізичні або юридичні особи, незалежно від форми власності, місця реєстрації та розташування, які підтвердять намір взяти участь у конкурсі шляхом подання конкурсної пропозиції відповідно до Конкурсних умов.

Учасники конкурсу надсилають пропозиції за адресою: вул. Спаська, 37, м. Київ, 04070, Україна.

Кінцевий термін подання пропозицій – 9 лютого 2011 року, до 10:00 за київським часом. У разі надсилання пропозиції поштовим зв’язком – лист повинен надійти до зазначеної години.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 9 лютого 2011 року об 11:00 за київським часом у приміщенні Фонду «Україна 3000» за адресою: вул. Спаська, 37, м. Київ, 04070, Україна.

Фонд «Україна 3000» звертається до майбутніх учасників конкурсу з проханням враховувати благодійні засади, на яких відбувається конкурс. Ми будемо дуже вдячні, якщо учасники конкурсу з розумінням поставляться до цієї акції і нададуть максимально можливі знижки.

Нагадуємо, благодійна акція «День Щастя в «МакДональдз» тривала з 1 по 30 листопада 2010 року в усіх 68 закладах МакДональдз в Україні. Під час акції відвідувачі ресторанів могли зробити особистий внесок у добру справу допомоги дітям – придбати символічні сердечко або брелок, а 7 листопада – картоплю фрі. Крім того, спеціально для акції «День Щастя» компанія відомих українських співаків, радіо- та телеведучих озвучила колекцію українських, російських та англійських казок, створивши ексклюзивний казковий аудіодиск.