Україна3000
 
 

Програма підтримки діаспорних організацій «Розквітайте, українці» на 2008-2009 роки

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує програму підтримки діаспорних організацій, яку було анонсовано Головою Наглядової ради Фонду пані Катериною Ющенко під час відкриття конгресу «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті». Програма передбачає надання матеріальної допомоги для реалізації проектів, спрямованих на популяризацію української мови і культури у країнах, де проживають представники української діаспори.

Цим кроком Фонд «Україна 3000» хоче насамперед закликати українську громаду підтримати свою діаспору, представники якої є носіями та популяризаторами української мови та культури перед усім світовим співтовариством. І хоча внесок Фонду порівняно невеликий, своїм кроком ми хочемо показати, наскільки важливими для українців в Україні є зусилля діаспори зберегти нашу мову та культуру та поширювати їх у чужомовному середовищі.

Головними партнерами у реалізації програми з українського боку виступають Міністерство закордонних справ України та Українська всесвітня координаційна рада.

Учасниками програми можуть стати зареєстровані в інших країнах діаспорні організації, які працюють в напрямку популяризації української мови та культури серед своєї громади та за її межами. Програма передбачає підтримку діаспорних громад у країнах Центрально-Східної Європи, Азії та Латинської Америки (деталі – у Положенні про програму). Оскільки програма спрямована на забезпечення діаспорних організацій україномовною літературою, фільмами, аудіо-записами тощо, уся допомога в межах гранту буде спрямована на придбання відповідних матеріалів в Україні для передачі їх за кордон організаціям-переможцям.

Для участі необхідно заповнити проектну пропозицію відповідно до Положення про програму підтримки діаспорних організацій «Розквітайте, українці».

Кінцевий термін подачі проектних пропозицій на перший етап програми – 24 серпня 2008 року. Проектну пропозицію та електронні версії (відскановані) необхідних документів просимо надіслати електронною поштою за адресою: diaspora@ukraine3000.org.ua.

Усі заявки, заповнені згідно з вимогами програми, будуть розглянуті експертною групою, яка оголосить своє рішення у вересні 2008 року.

Контактна інформація:
вул. Боричів Тік, 22-А, Київ, 04070
тел./факс: 8 (044) 537-6699
ел. пошта: diaspora@ukraine3000.org.ua

Положення про програму (  193 KB)

Анкета-заявка та кошторис (  65 KB)