Україна3000
 
 

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000»

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» – це незалежна неурядова, неприбуткова, неполітична благодійна організація, яка була заснована у Києві у 2001 році. Місія Фонду – робити добро і залучати до цього інших.

Фонд працює за трьома основними напрямами – історії та культури, медицини, освіти.

Історико-культурологічний напрям об’єднує програми, спрямовані на розвиток музейної справи, охорону пам’ятників, підтримку історичних, археологічних, культурологічних досліджень та мистецьких акцій, поширення правдивих знань про минуле народу України, впровадження міжнародних стандартів роботи у сфері культури.

Медичний напрям реалізовує програми та проекти, спрямовані на вирішення питань охорони материнства та дитинства, вдосконалення мережі лікувальних та реабілітаційних закладів для дітей, надання допомоги дітям з особливими потребами. Особлива увага приділяється створенню сучасної дитячої лікарні, де рівень лікування відповідатиме світовим стандартам.

Освітньо-науковий напрям об’єднує програми та проекти, покликані розпочати суспільний діалог на теми, присвячені питанням освіти, екології, медицини майбутнього, підтримки талановитої молоді. 

Створюючи цей Фонд, ми намагалися зробити його максимально корисним для України. Ми думали над тим, чого найбільше потребує наше суспільство у вирі подій сучасності. І прийшли до висновку, що людям конче необхідно відчувати перспективу. Перспективу країни, своєї родини і власну, як кожна людина її мислить. Бути впевненими у тому, що період нестабільності і негараздів закінчиться, якщо вірити в майбутнє усім серцем і докладати зусиль для його створення.

Це і є наша мета – допомогти Україні створити своє власне майбутнє, стати собою, реалізувати своє призначення у світі. Виходячи з цього, була сформульована місія Фонду – сприяти пошуку найкращої траєкторії розвитку українського суспільства і держави у стратегічній перспективі, зробити цей шлях зрозумілим для народу України.

Особиста участь кожного, спільні дії, праця на суспільну користь – це ті основні засади, на яких ґрунтується діяльність Фонду. Головне для нас – поширити ці ідеї, зробити їх домінуючими у суспільстві, об’єднати якнайбільше однодумців. Кожен представник народу України повинен зрозуміти – він у центрі уваги, він є головною діючою особою, від його внеску багато залежить.

Нашу точку зору вже поділяють десятки тисяч людей і сотні організацій. Вони вже самі досягли успіху і прагнуть допомогти своїй країні.

Ми глибоко вдячні всім, хто працює разом з нами і підтримує нас. Наша спільна діяльність є вкрай важливою, бо завдяки їй Україна кожного дня стає кращою.

Запрошуємо усіх, хто поділяє нашу мету і принципи роботи, підтримати Фонд. Разом ми можемо зробити більше!

Нехай Бог береже Україну!

Катерина Ющенко,

Голова Наглядової ради