Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Культура
Медицина
Освiта
 


Новини  

14 Жовтня 2013 11:38

Група українських лікарів-травматологів пройшла стажування у США

Лікарі Микола Людкевич (м. Чернігів), Олексій Хвисюк (м. Харків), Ігор Трутяк (м. Львів), Ярослав Новицький, Ігор Рихлевич та Роман Тисяк (Івано-Франківщина) стали першими українськими фахівцями у галузі травматології, які пройшли навчання та успішно здали іспит у США.  »»

01 Жовтня 2013 17:44

Стартує VIІI Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

Цього року вісім з сімнадцяти тем мають тематичних партнерів, які, за узгодженням із організаторами конкурсу, можуть встановити окрему премію для кращої конкурсної роботи, написаної на обумовлену тематику. Одним з тематичних партнерів став Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» – він взяв під свій патронат тему «Благодійні організації в Україні. Як суспільство може визначити ефективність їхньої діяльності?»  »»

01 Жовтня 2013 13:32

1 жовтня – Європейський день благодійних фондів

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» дякує усім друзям та партнерам, які допомагають нам вже протягом 12 років. Завдяки вам ми змогли допомогти сотням тисяч людей, тисячам установ, залучивши у благодійні проекти і програми понад 200 мільйонів гривень!  »»

27 Вересня 2013 14:58

Фонд «Україна 3000» надалі підтримуватиме Національний конкурс «Благодійна Україна»

Асоціація благодійників України та Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» продовжать співпрацю щодо організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна». Відповідний меморандум підписали 26 вересня 2013 року Голова Правління Фонду «Україна 3000» Марина Антонова і Президент Асоціації благодійників Олександр Максимчук.  »»

17 Вересня 2013 12:03

Стартує VII Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань. Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 25 СІЧНЯ 2014 РОКУ.  »»

13 Вересня 2013 14:40

Нагороду «Україна унікальна» отримала монографія «Українські народні головні убори»

У монографії «Українські народні головні убори», що вийшла у 2013 році, вперше розглянуто процес розвитку головних уборів та зачісок, що побутували на території України з найдавніших часів до початку XX століття. Висвітлюються всі види і форми головних уборів різних соціальних груп населення, загальні риси та регіональні відмінності. Показано роль атрибутів, символів, знаків у головних уборах, особливо обрядових. Видання адресоване історикам, етнологам, мистецтвознавцям, художникам, викладачам та студентам – усім, хто цікавиться питаннями традиційної культури українського народу.  »»

12 Вересня 2013 17:36

Видання серії «Третє тисячоліття: українська поезія» представлені на Форумі видавців у Львові

Фонд «Україна 3000» представляє свої видання на Форумі, починаючи з 2007 року. Саме у Львові відбулися презентації багатьох книжок з тематики Голодомору та комуністичних репресій, серед яких – «Рафаель Лемкін: Радянський геноцид в Україні». Минулого року відвідувачі Форуму першими взяли в руки книжку серії «Третє тисячоліття: українська поезія» – «Божественний вітер» Ігоря Римарука.  »»

05 Вересня 2013 10:06

Вітаємо з Міжнародним днем благодійності!

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй 17 грудня 2012 року прийняла резолюцію, відповідно до якої річниця смерті матері Терези – 5 вересня – затверджена Міжнародним Днем благодійності. У цей день ООН закликає всі держави-члени і всі міжнародні та регіональні організації, а також просто всіх людей до святкування Дня благодійності належним чином – шляхом заохочення до благодійності, у тому числі через освіту та інформування громадськості щодо залучення коштів.  »»

04 Вересня 2013 10:36

У Міжнародний день благодійності Голова Правління Фонду – у прес-студії «Сегодня Мультимедіа»!

5 вересня в 11:00 у прес-студії «Сегодня Мультимедіа» відбудеться онлайн-конференція із представниками Асоціації благодійників України. Про сучасні тренди Української благодійності, її досягнення та перспективи розкажуть гості студії...  »»

30 Серпня 2013 10:53

Вийшло чергове число журналу «Музейний простір»

Для журналу фахівці-музейники написали про методику роботи з дітьми з особливими потребеми у музейному просторі, та можливості покращення роботи музеїв при використанні соціальних мереж. Ми наблизилися до питання відкриття крамниць на базі музеїв. Зокрема, своїм досвідом двосторонньо поділилися як музейники, так і підприємці - Віра Виноградова, Марія Задорожна, Надія Капустіна, Марина Сенчило та Наталя Жеваго.  »»

09 Серпня 2013 13:38

За підтримки Фонду «Україна 3000» лікар акушер-гінеколог Грибанов Андрій (м. Миколаїв) відвідав 7-му конференцію IAS з питань патогенезу, лікування і профілактики ВІЧ-інфекцій

7-ма конференція IAS з питань патогенезу, лікування і профілактики ВІЧ-інфекцій проходила з 30 червня по 3 липня 2013 року в Куала-Лумпурі (Малайзія). Організаторами конференції виступали International AIDS Society.  »»

26 Липня 2013 12:18

Триває передача обладнання у рамках акції «День Щастя у МакДональдз»

Благодійна акція «День Щастя в МакДональдз» проводиться щороку з 1 по 30 листопада і має на меті допомогу дитячим медичним установам необхідним обладнанням та розвиток культури індивідуальної благодійності в Україні. З 2005 року партнером акції виступає Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000». За роки проведення «Дня Щастя» (2002-2012) понад 50 дитячих установ у 29 містах України отримали обладнання на суму близько 14 мільйонів гривень.  »»

18 Липня 2013 18:38

Фонди «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» сумують з проводу смерті почесного віце-президента Cedars-Sinai Богдана Маланяка

Саме Богдану Маланяку Фонди «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» завдячують програмою стажування українських лікарів у Cedars-Sinai Medical Center. Його натхнення, кипуча енергія та невичерпний оптимізм вдихнули життя у цю програму. За п’ять років стажування у Центрі пройшли вже понад 20 медичних працівників з України.  »»

05 Липня 2013 19:52

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» визнаний найбільш економним великим благодійним фондом в Україні

За результатами «Національного рейтингу благодійників 2012», Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» показав найменші адміністративні витрати серед фондів, чий благодійний внесок складає більше 10 мільйонів гривень. У 2012 році фонд витратив на адміністративну діяльність усього 5% від програмного бюджету.  »»

07 Червня 2013 22:01

«Створення та промоція музейного продукту: практичний досвід та навики тренера» – нова освітня програма для музейних працівників

Відкрила освітню програму «ProMuseum'у» лекція Людмили Савченко – директора Літературного музею ім. Горького у Самарі на тему «Літературний музей у сучасному контексті» у Національному художньому музеї України.  »»

07 Червня 2013 10:48

Оголошено переможців акції «Музейна подія року – 2012»

Цього року за звання найкращої музейної події року змагалися 38 заходів різного формату та масштабу з усіх куточків нашої країни. В їх оцінюванні взяли участь близько 80 експертів, серед яких – журналісти, музейні працівники, громадські діячі, профільні чиновники, науковці тощо. Призовий фонд акції – 20 тисяч гривень. Традиційно грошовими преміями відзначаються володарі першого, другого і третього місць. Також вручаються спеціальні відзнаки оргкомітету.  »»

03 Червня 2013 20:46

Доцент клініки Cedars Sinai Medical Center Оксана Чернянтчук виступила з лекціями в Києві та Львові

Візит Оксани Чернянтчук до України відбувся у рамках співпраці Фондів «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» з Товариством допомоги Україні в Каліфорнії, активним членом якої вона є. У 2007 році організації підписали меморандум, за яким надають сприяння українським медикам у підвищенні кваліфікації в Cedars Sinai Medical Center.  »»

30 Травня 2013 12:07

5 червня – нагородження переможців VIІІ Всеукраїнської акції «Музейна подія року – 2012»

Перед початком церемонії, о 13:00, відбудеться лекція для музейних працівників у рамках проекту «ProMuseum», яку проведе Людмила Савченко, директор Самарського літературного музею імені М. Горького (Російська Федерація). Лекторка розповість про літературні музеї в Росії та світі, їхнє завдання сьогодні, сучасні методи роботи з аудиторією, продукти, які літературні музеї можуть запропонувати.  »»

27 Травня 2013 16:00

Фонд «Україна 3000» представив видання серії «Третє тисячоліття: українська поезія» – «Небажаний свідок» Анатолія Кичинського

«Небажаний свідок» продовжує серію «Третє тисячоліття: українська поезія», засновану у 2011 році. У серії публікуються поезії, написані після 2000 року, упорядники намагаються обирати авторів, твори яких майже не видавалися. У попередні роки в серії вийшли поетичні збірки «Безпритульна течія» Леоніда Талалая (2011) і «Божественний вітер» Ігоря Римарука (2012).  »»

25 Травня 2013 17:28

Нагороджені переможці VІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України»

Захист конкурсних робіт відбувся у першій частині форуму. Фіналісти – а це близько 30 школярів і студентів з усіх куточків України – розділилися на дві групи: в одній з них захищалися претенденти на перемогу в номінаціях «Соціальний проект», «Бізнес-ідея» та «Прикладні дослідження» у першій віковій категорії, у другій – «Прикладні дослідження» у другій та третій вікових категоріях та «Судейські есеї».  »»

Попередня    Наступна
14 Січня 2019 15:19
Відбулася вечеря з Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Епіфанієм
»»

27 Серпня 2018 12:47
Четвертий рік поспіль діти з України відвідали Францію за сприяння громадського руху Secours Populaires Français
Вже четвертий рік поспіль діти з України мають змогу долучитися до цього проекту за сприяння громадського руху Secours Populaires Français. Дитячі табори «Village Copain du Monde» розташовані у 15 містах Франції приймають щорічно від 30 до 300 дітей з різних куточків світу. »»

29 Грудня 2017 14:17
З Новим роком та Різдвом Христовим!

5 Вересня 2017 12:20
Вітаємо з Міжнародним днем благодійності!

10 Липня 2017 17:29
У межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень

21 Червня 2017 18:36
Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO

12 Травня 2017 15:26
589 обстежень проведено Медично-діагностичним центром NOVO

30 Грудня 2016 13:31
Щиро вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

21 Грудня 2016 15:21
МБФ "Україна 3000" привітав дітей зі святом Миколая

23 Листопада 2016 12:11
Привітання Катерини Ющенко із 20-річчям БФ «Товариство «Приятелі дітей»


  ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Конкурс на закупівлю медичного обладнання

 
© 2001-2016
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005
Матеріали сайту дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

Про Фонд | Керівництво | Програми і проекти | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Звіти

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл