Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Культура
Медицина
Освiта
 


Новини  

20 Квітня 2016 14:21

Голова Правління Фонду «Україна 3000» зустрілася з делегацією Асоціації Secours populaire français

19 квітня 2016 року французькі гості провели зустріч з Головою Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Мариною Антоновою. У заході також взяли участь представники Асоціації благодійників України – виконавчий директор Асоціації Анастасія Огій та президент Благодійного фонду «Фонд розвитку Київській обласній клінічній лікарні» Ольга Кулєш.  »»

15 Квітня 2016 22:36

Марина Антонова зустрілася із засновником громадської організації «Захист Патріотів» Уляною Супрун

Учасники зустрічі обговорили сучасний стан доброчинності в Україні та окреслили шляхи подальшої співпраці за різними благодійними проектами.  »»

15 Квітня 2016 22:00

Результати ІХ конкурсу «Добро починається з тебе» будуть оголошені у травні 2016 року

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу дитячих і молодіжних проектів «Добро починається з тебе» завершив реєстрацію заявок, що надійшли на ІХ конкурс «Добро починається з тебе».  »»

12 Квітня 2016 18:44

Керівники Фонду «Україна 3000» нагородили переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2015»

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» є співорганізатором конкурсу «Благодійна Україна», починаючи з 2012 року. Представники Фонду беруть активну участь в організації та підготовці конкурсу, а його керівники нагороджують переможців у різних номінаціях. У церемонії нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2015» взяли участь Голова Правління Фонду «Україна 3000» Марина Антонова, а також усі члени Наглядової ради Фонду – Катерина Ющенко, Марина Криса та Андрій Халпахчі.  »»

29 Лютого 2016 15:48

Термін подачі заявок на ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе» продовжено до 1 квітня

Для участі у конкурсі приймаються благодійні проекти, які були реалізовані (повністю або частково) протягом періоду, який співпадає із першим етапом Конкурсу (з 1 січня 2015 року по 1 січня 2016 року). Також у конкурсі можуть брати участь постійнодіючі та довготривалі благодійні проекти, етапи реалізації яких мають співпадати із визначеними термінами проведення конкурсу. Всі акції та заходи, час проведення яких виходить за межі вказаного періоду, не будуть розглядатися Національною конкурсною комісією.  »»

18 Лютого 2016 20:18

Наркозно-дихальний апарат, переданий Фондом «Україна 3000» і компанією «МакДональдз» Інституту Амосова, дозволяє робити операції на серці недоношеним дітям

«Справжніми легенями» називають фахівці-анестезіологи Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова Національної академії медичних наук України наркозно-дихальний апарат, що віднедавна працює в одній з операційних. Апарат виробництва компанії Drager, медичне обладнання якої славиться своєю надійністю, створений за новітнім словом техніки і дозволяє робити найскладніші операції на серці навіть недоношеним дітям вагою 1,5 кілограми. Він здатен повністю контролювати життєво важливі функції дитини і бути при цьому чутливим до найменших змін у диханні та контролювати глибину наркозу.  »»

21 Січня 2016 16:01

Фонди «Україна 3000» та «МіСт» імені Михайла Савенка передали подарунки в дитячі будинки Західної України

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» та Благодійний фонд «МіСт» імені Михайла Савенка продовжують традицію передачі подарунків дітям-сиротам із Західних областей України.  »»

31 Грудня 2015 11:39

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо усіх вас з Новим роком та Різдвом Христовим!  »»

29 Грудня 2015 18:35

Фонд «Україна 3000» та Асоціація благодійників України підписали Меморандум про співпрацю у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2015»

Асоціація благодійників України та Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» продовжують співпрацю щодо організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна».  »»

29 Грудня 2015 12:34

Оголошено результати додаткового конкурсу на закупівлю медичного обладнання для відділення дитячої кардіохірургії Інституту імені Амосова

Конкурсний комітет додаткового конкурсу на закупівлю медичного обладнання для операційного блоку відділення дитячої кардіохірургії Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної Академії Медичних наук України, що відбувається у рамках співпраці Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» і компанії ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» за благодійною програмою «Долонька Щастя», оголошує результати конкурсу.  »»

28 Грудня 2015 21:26

Оголошення результатів конкурсу на закупівлю обладнання для дитячого відділення Інституту Амосова переноситься

23 Грудня 2015 12:07

Дві компанії беруть участь у додатковому конкурсі на закупівлю обладнання для дитячого відділення Інституту Амосова

Конкурсний комітет прийняв рішення опрацювати надані пропозиції спільно з незалежними експертами, після чого визначити переможця. Наступне засідання Конкурсного комітету, під час якого планується оголосити результати конкурсу, відбудеться не пізніше 28 грудня 2015 року.  »»

22 Грудня 2015 21:38

Відбулося розкриття пропозицій, поданих на додатковий конкурс на закупівлю медичного обладнання для відділення дитячої кардіохірургії Інституту імені Амосова

На конкурс надійшло три пропозиції – від ТОВ «Мед Ексім», ТОВ «Ксенко» і ТОВ «МК «Кардіо». Пропозиції перших двох компаній визнані такими, що відповідають конкурсним умовам; щодо пропозиції ТОВ «МК «Кардіо» Конкурсний комітет прийняв рішення запросити уточнення, яке компанія має подати протягом доби.  »»

15 Грудня 2015 12:11

Фонд «Україна 3000» оголошує додатковий конкурс на закупівлю медичного обладнання для Інституту Амосова

15 грудня 2015 року Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує старт відкритого конкурсу на закупівлю медичного обладнання – бронхоскопу, аспіраторів та/або датчиків для виміру кров’яного тиску інвазивним методом – для операційного блоку відділення дитячої кардіохірургії Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної Академії медичних наук України. Конкурс відбувається у рамках співпраці Фонду «Україна 3000» і компанії ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» за щорічною благодійною програмою «Долонька Щастя».  »»

14 Грудня 2015 15:57

Катерина Ющенко нагороджена орденом Святого Миколая Чудотворця

Орден Святого Миколая Чудотворця вручається за заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви. Нагороду отримують благодійники, меценати, філантропи, які багато років системно займаються благодійною роботою та сприяють розвитку доброчинності в Україні.  »»

14 Грудня 2015 13:28

«Дитяча лікарня майбутнього»: ігри з часом

Проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини («Дитячої лікарні майбутнього») останнім часом знову опинився у центрі уваги громадськості. Хвиля інтересу до проекту, що почалася із заяви Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» про недопущення фонду до участі у Національному рейтингу благодійників, була підхоплена засобами масової інформації. Ми надзвичайно вдячні тижневику «Дзеркало тижня» за публікацію, але маємо обов’язок прокоментувати деякі моменти.  »»

11 Грудня 2015 08:54

«Дитяча лікарня майбутнього»: Центр NOVO приймає на безкоштовне діагностичне обстеження дітей з усієї України

Заснований Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього» Медично-діагностичний центр NOVO, що з 2014 році працює на базі Львівської міської комунальної дитячої клінічної лікарні, реалізує низку благодійних програм, серед яких – безкоштовне обстеження дітей з родин загиблих на Майдані або в зоні АТО.  »»

09 Грудня 2015 10:28

Відкрите звернення Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» з приводу недопущення фонду до участі у Національному рейтингу благодійників 2015

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» ніколи не приховував свою діяльність, публічно звітуючи і про свої досягнення, і про невдачі. Всі взяті на себе обов’язки фонд виконував і виконує чітко, прозоро, законно. Підкреслюємо: проблеми зі створенням Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини виникли не з вини і не через дії фонду, а цілком і повністю лежать на сумлінні держави, яка не виконала більшість своїх зобов’язань.  »»

29 Листопада 2015 13:40

Катерина Ющенко та Андрій Садовий відвідали Медичний центр NOVO

Від імені Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» Катерина Ющенко передала в безоплатне користування Львівській міській комунальній дитячій клінічній лікарні ультразвуковий діагностичний сканер ACCUVIX V10 LV. Вона вручила відповідний сертифікат головному лікареві ЛМКДКЛ Дмитру Квіту.  »»

19 Листопада 2015 19:54

Оголошено результати конкурсу на закупівлю медичного обладнання для відділення дитячої кардіохірургії Інституту імені Амосова

Конкурсний комітет конкурсу на закупівлю медичного обладнання для операційного блоку відділення дитячої кардіохірургії Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної Академії Медичних наук України, що відбувається у рамках співпраці Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» і компанії ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» за благодійною програмою «Долонька Щастя», оголошує результати конкурсу.  »»

Попередня    Наступна
14 Січня 2019 15:19
Відбулася вечеря з Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Епіфанієм
»»

27 Серпня 2018 12:47
Четвертий рік поспіль діти з України відвідали Францію за сприяння громадського руху Secours Populaires Français
Вже четвертий рік поспіль діти з України мають змогу долучитися до цього проекту за сприяння громадського руху Secours Populaires Français. Дитячі табори «Village Copain du Monde» розташовані у 15 містах Франції приймають щорічно від 30 до 300 дітей з різних куточків світу. »»

29 Грудня 2017 14:17
З Новим роком та Різдвом Христовим!

5 Вересня 2017 12:20
Вітаємо з Міжнародним днем благодійності!

10 Липня 2017 17:29
У межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень

21 Червня 2017 18:36
Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO

12 Травня 2017 15:26
589 обстежень проведено Медично-діагностичним центром NOVO

30 Грудня 2016 13:31
Щиро вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

21 Грудня 2016 15:21
МБФ "Україна 3000" привітав дітей зі святом Миколая

23 Листопада 2016 12:11
Привітання Катерини Ющенко із 20-річчям БФ «Товариство «Приятелі дітей»


  ІХ Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Конкурс на закупівлю медичного обладнання

 
© 2001-2016
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005
Матеріали сайту дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

Про Фонд | Керівництво | Програми і проекти | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Звіти

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл