
У Донецьку вшанували пам’ять жертв Голодомору
У містах і районах Донецької області на згадку про жертв Голодомору 1932-1933 років будуть встановлені пам’ятні хрести і меморіальні дошки.
Як повідомили в прес-службі облдержадміністрації, в п’ятницю на кладовищах сіл Гродівка і Лисівка Красноармійського району відкриті пам’ятні хрести жертвам Голодомору. Найближчими днями на згадку про жертв Голодомору в м. Сніжне відкриють стелу, в Горлівці і Макіївці – пам’ятну дошку. Також пам’ятні хрести будуть встановлені в Александровському районі і на міському кладовищі в Артемовську, передає «УНІАН».
Крім того, в Кіровському районі Донецька біля пам’ятника «Жертвам політичних репресій» на Рутченківському кладовищі відбувся мітинг, приурочений Дню пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій. У мітингу взяв участь губернатор області Володимир Логвиненко.
«ForUm»
Версія для друку
|